Mariusz Augustyniak, mąż jednej żony i ojciec trójki dzieci, posiadacz Karty Dużej Rodziny (KDR) - oferuje kompleksowe usługi w zakresie coachingu oraz doradztwa zawodowego i biznesowego czerpiąc ze swojego bogatego ponad 20-letniego doświadczenia w obszarze konsultingu, marketingu i sprzedaży, szkoleń, a także zarządzania projektami. Doświadczenie zdobywal na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych w różnych firmach od korporacji (Vodafone Enterprise, Hewlett-Packard Enterprise / HP, Lucent Technologies / AT&T) poprzez polskie i zagraniczne firmy średniej wielkości do własnej działalności. 

Ukończył studia w U.S.A. i Anglii na kierunku Zarządzania i Marketingu (1996). Dodatkowe studia na wydziale Zarządzania Uniwerstytetu Warszawskiego, specjalizacja E-Biznes (2009), gdzie wykładał gościnnie na studiach podyplomowych. Słuchacz MBA Apsley Business School London (Collegium Humanum 2020/21). Założyciel organizacji polonijnej Polish Professionals in London (PPL). Wiceprezes Towarzystwa Biznesowe w Józefowie (2017/18).

Mariusz uczył się coachingu od Gerarda O’Donovan’a w Noble Manhattan, pioniera coachingu w Wielkiej Brytanii i jednego z najlepszych trenerów na świecie z wieloletnim doświadczeniem w zakresie rozwoju osobowego. Ukończył z wyróżnieniem w 2009 r. program Life & Executive Coaching certyfikowany przez International Institute of Coaching.

 .